Daugiabučių namų laiptinių valymas

Periodinis ir vienkartinis (generalinis) daugiabučių namų laiptinių valymas. 

Naujiems klientams pasirašius sutartį dėl periodinės laiptinės priežiūros taikoma 50%  nuolaida pirminiam-generaliniam sutvarkymui!

Laiptinių valymas yra vienas nemaloniausių darbų, kuris privalo būti atliekamas ne rečiau kaip vieną kartą per savaitę, norint gyventi švariuose namuose. Labai dažnai netinkamai pasiskirsčius valymo grafikus tarp kaimynų kyla pykčiai arba laiptinę valo tik pavieniai gyventojai.

 

Nevalomose laiptinėse knibždėte knibžda įvairių mikrobų bei virusų, kurie gali sukelti ne tik netvarkingų namo gyventojų įvaizdį, estetikos problemas, tačiau taip pat ir rimtas ligas žmogui. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos specialistai atliko tyrimą, kurio metu lygino reguliariai ir kartais valomų laiptinių švarą. Nevalomose laiptinėse bei patalpose bakterijų bei pelėsių skaičius buvo iki 10 kartų didesnis. Nešvariose laiptinėse taip pat buvo aptikta ir žmogui pavojinga auksinio stafilokoko bakterija. Išvalyti parazitus bei jų kiaušinėlius valant vien sausuoju būdu ar plaunant tik kasdienio valymo priemonėmis yra neįmanoma. Tam būtina specialios priemonės ir įranga.

 

Pasirašę laiptinių valymo sutartį su mumis galite būti tikri, kad sutartu laiku ir dažnumu Jūsų namo laiptinės bus tinkamai išvalytos ir prižiūrėtos.

 

⇐Grįžti į Paslaugas