Fasado plovimas, valymas, atnaujinimas (grafiti, samanos, kt.)

Visos paslaugos gali būti teikiamos periodiškai (pasirašius sutartį) arba kaip vienkartinės paslaugos.

  • Visų paviršių  fasadų (stiklinių, tinkuotų, metalinių ir kt.) valymas be kėlimo įrangos iki 16 m.;
  • Fasadų valymas aukšto slėgio vandens srove;
  • Purvo, rūdžių valymas nuo fasado;
  • Samanų, kerpių šalinimas nuo fasado;
  • Fasado padengimas apsauginėmis dangomis (nuo samanų, UV spindulių, poveikio, grafiti)
  • Grafiti valymas;

UAB „Švarus namas“ teikia pastatų fasado valymo paslaugas. Naudojant specialią įrangą galima pašalinti samanas nuo sienų, grafiti užrašus, nuvalyti stiklinius fasadus įvairiame aukštyje. Valomi bet kokio tipo fasadai: metaliniai, betoniniai, mediniai, tinkuoti, stikliniai, plastmasiniai, akmeniniai ir kt. Skirtingo paviršiaus fasadai turi būti valomos valomi skirtingomis, tam pritaikytomis priemonėmis, kurios užtikrina, kad paviršius nebus sugadintas. Prieš pradedant valymo darbus visada išbandome valymo efektyvumą ir paviršiaus reakciją nedideliame, mažai matomame plotelyje, kad valant visą fasadą nebūtų estetiškai sugadintas ar kitaip pažeistas paviršius.

Pavyzdžiui, purvo bei rūdžių šalinimui reikalinga aukšto slėgio vandens srovės. Būtent taip pasiekiami net giliausi kampai. Išvalomi namo visi plyšiai, kuriuose kaupiasi purvas, namui kenksmingi mikroorganizmai. Pastarieji prisideda prie namo irimo proceso, tad išvalydami užsitikrinsite gyvenamojo būsto ilgaamžiškumą.

Samanų pašalinimas nuo fasadų garantuoja ne tik geresnė estetinį vaizdą, bet ir tai, kad pastatas kur kas ilgiau išlaikys tinkamą fizinę būklę, kadangi samanose besikaupiantis vanduo skatina medžiagų irimą. Taip pat dėl samanose besikaupiančios drėgmės ilgainiui koridoriuose ir butuose atsiranda pelėsiai, kurių naikinimas reikalauja didesnių investicijų. Todėl kur kas paprasčiau pasirūpinti, kad gyvenamo būsto išorė būtų tvarkinga.

Jei Jūsų namas neretai kenčia nuo chuliganų, kurie pripiešia grafiti ant namo sienų, jas galime padengti specialios medžiagos sluoksniu, kuri apsaugo nuo grafiti dažų įsigėrimo ir juos nuvalyti tampa kur kas paprasčiau bei pigiau.

⇐Grįžti į Paslaugas