Gyvatvorių ir krūmų karpymas, želdinių priežiūra

Visos paslaugos gali būti teikiamos periodiškai (pasirašius sutartį) arba kaip vienkartinės paslaugos

 

Siekiant gyventi gražioje aplinkoje – reguliari jos priežiūra yra būtina. Dažnai dėl laiko trūkumo žmonės nepasirūpina aplinka, kurioje gyvena. Ypač prie daugiabučių namų kaimynai tokių darbų nesiima atlikti nei vienas iš gyventojų ir dėl to teritorija neatrodo taip kaip galėtų atrodyti ją sutvarkius. Įmonės pasisamdymas gali užtikrinti tvarkingą, saugią bei gražią aplinką.

 

Gyvatvorių ir krūmų karpymas

Prižiūrėti gyvatvores ir krūmus būtina ne tik estetiniais sumetimais, tačiau taip pat ir siekiant apsaugoti žmones bei gyvūnus. Spygliuotos ir aštrios šakos augdamos į šonus gali suplėšyti praeinančių žmonių drabužius, įbrėžti odą. Dėl tos pačios priežasties būtinas ir medžių bei krūmų genėjimas. Darbams atlikti naudojama speciali įranga, kuri padeda sutvarkyti net ir ypač apleistas ar aukštas gyvatvores ar krūmus. Atlikus darbus visos šakos ir augliai surenkami, aplinka paliekama tvarkinga.

 

Želdinių priežiūra

Jeigu neturite laiko prižiūrėti želdinius – UAB „Švarus namas“ darbus atliks už Jus. Dėl prastos priežiūros želdiniai nyksta ir gadina sukurtą įvaizdį. Juolab, kai kurie augalai reikalauja išskirtinio dėmesio, kad augtų vešlūs bei džiugintu aplinkinius savo išvaizda. Tinkamai pasirūpinti augalais reikia ne tik šiltuoju metu, tačiau ir žiemą, kadangi šaknų uždengimas žemėmis, genėjimas ir panaši veikla padeda augalams sėkmingai sulaukti pavasario.

 

⇐Grįžti į Paslaugas