Sniego valymas

Visos paslaugos gali būti teikiamos periodiškai (pasirašius sutartį) arba kaip vienkartinės paslaugos

  • Mechaninis sniego valymas (sniego valymo mašinos, Bobcat);
  • Rankinis sniego valymas;
  • Sniego stumdymas;
  • Sniego išvežimas;
  • Smėlio-druskos mišinio ar druskos barstymas;
  • Varveklių ir sniego valymas nuo stogų.

Iškritęs sniegas atneša tiek džiaugsmą, tiek rūpesčius. Kiemuose, gatvėse, parkuose jis gali sukelti nemažai problemų ir net sveikatos sutrikdymų. Deja, kelininkai pasirūpina tik pagrindinėmis gatvėmis miestų, tad jeigu norite gyventi komfortabiliai – UAB „Švarus namas“ profesionalai yra pasiruošę Jums padėti. Įmonė darbus atlieka kokybiškai, o svarbiausia už patrauklią kainą.

 

Sniego valymas tiek mažesnėse, o ypač didelėse teritorijose rankiniu būdu – sunkus darbas. UAB „Švarus namas“ tokiems poreikiams turi specialią įrangą, kuri maksimaliai greitai atlieka sniego valymo darbus. Surinktas sniegas gali būti išvežamas tik į tam skirtas vietas, taigi užtikriname, kad darbai atliekami pagal visus standartus. Po atliktų teritorijos valymo darbų gali būti barstoma druska ar jos mišinys su smėliu, kurie prisideda ne tik prie sniego likučių, tačiau ir ledo tirpimo.

 

Sniego keliamos problemos kiekvienais metais prisideda prie senų žmonių bei vaikų traumų, kurios įvyksta paslydus. Siekiant to išvengti tereikia pasirūpinti aplinka, kurioje gyvenate. Galiausiai, per didelis sniego perteklius trukdo laikyti transporto priemones greta namų.

 

UAB „Švarus namas“ sniego valymo darbus atlieka sutartu laiku prisitaikant prie kliento poreikių pagal individualų iškvietimą arba sudarius paslaugų teikimo sutartį.

 

⇐Grįžti į Paslaugas