Stogų plovimas, valymas, atnaujinimas (samanos, sniegas kt.)

Visos paslaugos gali būti teikiamos periodiškai (pasirašius sutartį) arba kaip vienkartinės paslaugos.

  • Stogo plovimas aukšto slėgio vandens srove;
  • Susikaupusio purvo, suodžių, rūdžių valymas nuo stogo;
  • Samanų, kerpių šalinimas nuo stogo;
  • Sniego ir varveklių valymas nuo stogų;
  • Lietvamzdžių latakų valymas.

Specializuotas stogų valymas – tai paslaugų kompleksas, kuris įgyvendinamas pasitelkus skirtingus valymo metodus bei priemones, padedančias kokybiškai nuvalyti stogo paviršių bei tarpus tarp dangos. Stogo valymo metu pašalinamas susikaupęs purvas, suodžiai bei samanos, kurios prisideda prie stogo dangos irimo. Tuo pačiu jos sugeria lietaus vandenį ir jį kaupdamos skatina pelėsio susidarymą bei priešlaikinį dangos suirimą.

 

„Švaru namas“ darbuotojai gali pasirūpinti ir lietvamzdžių latakų išvalymu (purvas, lapai ir kt.). Lietvamzdžių valymas būtinas, kadangi kitu atveju vanduo nebegalėdamas tinkamai nutekėti gali pradėti tekėti namo sienomis ir sugadinti jų apdailą ar deformuot patį lietvamzdį.

 

Žiemos metu nuo stogų turėtų būti nuvalomas sniegas. Ypač snieguotą žiemą didelis sniego kiekis ant stogo gali sulaužyti stogo dangą. Įskilusi danga nebetinkama naudojimui, per įtrūkimus pradeda leisti drėgmę ir sukelia daug didesnių problemų. Valant sniegą taip pat pasirūpinama ir suledėjimais bei varvekliais, kurie orams šiek tiek atšilus ir ledui pradėjus tirpti tampa pavojingi ne tik žmogaus sveikatai, tačiau taip pat ir gyvybei.

 

⇐Grįžti į Paslaugas