Teritorijos priežiūra ir aplinkos tvarkymas

Visos paslaugos gali būti teikiamos periodiškai (pasirašius sutartį) arba kaip vienkartinės paslaugos. 

Naujiems klientams pasirašius periodinės teritorijos priežiūros sutartį taikoma 100% proc. nuolaida pirminiam-generaliniam sutvarkymui!

Graži ir tvarkinga aplinka – daugelio svajonė, tačiau norint ją pasiekti reikia įdėti daug darbo bei investuoti savo laiką. Net ir nuolatos prižiūrėdami savo kiemo teritoriją negalime būti tikri, kad rezultatas patenkins lūkesčius. Kur kas paprasčiau šiuo darbus patikėti „Švarus namas“ komandai, kuri turi didelį žinių bagažą bei reikalingą įrangą, kad aplinkos tvarkymas būtų įgyvendinamas greitai ir pagal kliento norimą pasiekti rezultatą.

 

Nuolatinė teritorijos priežiūra yra būtina norint, jog grįžus į savo kiemą Jus pasitiktų tvarkinga ir maloni akiai aplinka. Jeigu žmonės neturi nei laiko, nei noro nuolatos rinkti kieme gulinčias šiukšles – valymo paslaugos yra būtinos. UAB „Švarus namas“ taip pat teikia želdinių priežiūros paslaugas. Darbams naudojamos profesionali įranga ir priemonės, kurios padeda kokybiškai prižiūrėti kiekvieną Jūsų teritorijoje esantį augalą ar žolę.

 

Medžių genėjimas yra būtinas ne tik dėl estetikos, kad augalas turėtų gražią lają, tačiau tuo pačiu siekiant, kad šakos netrukdytų žmonėms patogiai praeiti, pastatyti transporto priemones ar netrukdytų šviesos patekimui į patalpas, kurios ir taip Lietuvoje turime ne tiek daug. Taip pat pažeistuose medžiuose dauginasi įvairios kirmėlės bei vabalai ir tinkamai nepasirūpinus medžiu dėl pažeidimų ar per didelio svorio jis gali nuvirsti ir sukelti didelę nelaimę. Ypač atkreipkite dėmesį į tai, kad Lietuvoje siaučia audros, kurių metu laužomos medžių šakos ir patys medžiai gali būti pavojingos žmogaus gyvybei.

 

⇐Grįžti į Paslaugas