Vejos ir žolės pjovimas, priežiūra

Visos paslaugos gali būti teikiamos periodiškai (pasirašius sutartį) arba kaip vienkartinės paslaugos.

  • Vejos pjovimas;
  • Aukštos žolės pjovimas;
  • Vejos aeravimas;
  • Vejos tręšimas;
  • Žolės surinkimas ir išvežimas.

UAB „Švarus namas“ komanda teikia žolės pjovimo bei priežiūros paslaugas, kurios padės džiaugtis prižiūrėta ir žalia pieva. Atliekamos visapusiškos žolės priežiūros paslaugos: nuo nupjovimo iki tręšimo ar išvežimo.

 

Tinkama žolės priežiūra reikalauja ne tik kokybiškos įrangos, tačiau ir žinių. Tik aukštos kokybės technika bei tinkama priežiūra garantuos, jog veja negeltonuos ir augs tvarkingai. Žolė, esanti aplink medžius, pastatus, tvoras ar kitus objektus nupjaunama naudojant specialią techniką, kuri užtikrina efektyviai ir iki galo įgyvendinamus darbus.

 

Tinkamai neprižiūrima veja tai ne tik estetikos problema. Gamtininkai vis dažniau pastebi, kad į miestus keliasi erkės, kurios gali sukelti labai rimtus sveikatos sutrikimus. Net ir daugiabučių, kurie yra toliau nuo miškingos vietovės, vejoje gali slėptis šie gyviai, kurie įsisiurbia į kieme žaidžiančių vaikų ar naminių augintinių odą. Reguliariai pjaunama žolė tampa netinkama terpe gyviams veistis. Norint pasiekti dar geresnių rezultatų, rekomenduojama nupjautą žolę surinkti. Taip pat žolė privalo būti nuolat pjaunama, kadangi pjaunant aukštesnę nei 10-12 cm žolę apnuoginami krūmijimosi centrai ir dėl to saulė iškaitina viršutinį sluoksnį, o žolė tampa reta bei geltona. Vėl ją atstatyti būna sunku ir reikalauja nemažai pastangų.

 

Jeigu norite, kad jūsų kieme žolė žaliuotų – reguliarus pjovimas yra būtinas. Žemaūgės žolės pjaunamos iki 4 cm aukščio, o aukštaūgės iki 6 cm aukščio. Reguliariai laistant veją siūlome šiltuoju metų laiku ją pjauti 1-2 kartus per savaitę.

 

UAB „Švarus namas“ siūlo profesionalią žolės ir kitų želdinių priežiūrą patraukliomis kainomis. Darbai atliekami reguliariu grafiku arba pagal individualų užsakymą. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai.